08 Mart 2006

Honda dört sınıfta İngiltere birincisi

Honda, Jazz, Civic, Accord ve CR-V modelleriyle İngiltere'de dört ayrı segmanın birincisi oldu.

3 yorum:

concon dedi ki...

Barış Bey,

Öncelikle sayfa için çok çok teşekkür etmek istiyorum, 2004 model ikinci el olarak aldığım jazz'ımı tüketim değerleri olarak karşılaştırma imkanım oldu.

Tüketim değerlerinin hemen hemen aynı olduğunu gördüm ancak bu değerler arabama borpower isimli bir ürünü koymamla bayağı fark etti.

Bu ürün sayesinde hem yakıt tüketim değerleri düştü hem de daha anlatamayacağım bir sürü yararı oldu (ilk çalışma kolaylığı , daha da sessiz çalışma, güç artışı vs.) , eğer net'den borpower olarak bir araştırma yaparsanız ürün hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ürün ile herhangi bir ticari bağım yoktur.Ben bir araştırmacıyım. Özellikle böyle teknolojik bir ürün bence her araçta olmalı.

Saygılarımla.

Lemi çağlıbektaş

Zafer Arsay dedi ki...

What Car dergisinin geleneksel müşteri memnuniyeti araştırmasında Jazz liderliğinik korudu. 23.322 kullanıcı ile yapılan dev araştırmanın sonuçları http://www.whatcar.com/news-special-report.aspx?NA=214562&EL=3121178 adresinden görülebilir. Merak edenler için 2004 yılı anket sonuçları http://www.whatcar.com/news-special-report.aspx?NA=207800&EL=3061018 adresinde.

Sanırım bu haberi de sitenize eklemek iyi olur.

Barış Purut dedi ki...

Lemi Çağlıbektaş: verdiğiniz bilgi için sağolun, yakın geçmişte markasını hatırlamadığım ve yine bor'lu içeriğiyle sürtünmeyi çok azaltarak verimi yükselttiğini iddia eden bir ürünü jazzcikardesler.com'da da konuşmuştuk. Bahsettiğiniz Borpower'ı da ilgilenenlerin dikkatlerine aynı forum altında sunabilirsiniz. (Henüz üye değilseniz jazzcikardesler'i şiddetle tavsiye ederim)

Zafer Arsay: Araştırmanız ve zahmetiniz için çok teşekkür ederim, sıradaki haberim kesinlikle bu olacak - muhtemelen bu geceye (13 mart) kadar derleyip yazmış olurum.